Do El Sueno trafiłem 3 lata temu. Nie znałem wówczas po hiszpańsku nawet pół słowa. Przekonały mnie małe grupy oraz informacja na stronie, że organizowane są imprezy oraz wycieczki dla uczniów. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, jak celna i daleko.
 
Bilans 3 lat przedstawia się następująco:
Ilość miesięcy, po których mogłem dość dobrze dogadywać się z Hiszpanami: 4
Ilość podejść do egzaminu DELE B2: 1
Ilość zaliczonych egzaminów DELE B2: 1
Ilość imprez w El Sueno: 21
Ilość tortilli zjedzonych podczas tych imprez: 37
Ilość wyjazdów z El Sueno: 6
Ilość kilometrów pokonanych z El Sueno: 12.300
Ilość poznanych świetnych ludzi: ogromna
Ilość poznanych ślicznych Hiszpanek: też niemała

Dominik

Startowałam od samego początku (nie umiałam nawet się przedstawić). Nie mam pojęcia, w jaki sposób El Sueno to robi *, ale po roku nauki na wycieczce do Malagii, notabene zorganizowanej przez naszą Szkołę, nie miałam problemów z dogadaniem się, a teraz po 2 latach swobodnie rozmawiam z hiszpańsko-języcznymi znajomymi.

Ewa

El Sueño to nie tylko niesamowita szkoła, ale też miejsce spotkań. Z niecierpliwością czekam na moje zajęcia, zawsze z ochotą na nie jadę, nawet jak mi się nie chce i jestem zmęczona, ponieważ wiem że po nich mój humor na pewno się poprawi. Polecam każdemu to miejsce ze względu na atmosferę jaka tam panuję i nauczycieli z którymi mamy zajęcia. 

Roksana

Zanim zapisałem się do El Sueño czytałem te referencje i byłem przekonany, że są mocno podkoloryzowane. Teraz mogę powiedzieć, że szkoła pozytywnie mnie zaskoczyła. Dzięki pasji Oli łatwiej jest nam wszystko zrozumieć, bo widzisz, że komuś zależy na tym byś się czegoś nauczył/a. Każda następna lekcja jest tą na którą się czeka. Warto też zaznaczyć, że nie należę do uczniów którzy łatwo przyswajają wiedzę i lubią się uczyć :).

Tomek Poliwczak

Efekty można zauważyć bardzo szybko, lektorzy zawsze sympatyczni i pełni energii- widać, że lubią tam pracować. Szkoła, która nie tylko uczy, ale też łączy ludzi o podobnych zainteresowaniach:) Polecam na 100% i jeszcze trochę!

Alicja