Mamy duże doświadczenie w uczeniu osób na każdym poziomie zaawansowania, w różnym wieku, z rozmaitymi wymaganiami, oczekiwaniami i zdolnościami. Zajęcia zawsze odbywają się online, w grupach maksymalnie 4-osobowych. Zapraszamy Was na bezpłatną rozmowę kwalifikacyjną, po której zaproponujemy Wam naukę dostosowaną do Waszych potrzeb. Do wyboru macie 5 różnych poziomów

Grupa początkująca

Na początek otrzymasz solidne podstawy gramatyczne i zasób słownictwa potrzebny do tworzenia podstawowych zdań. Przy konsekwentnej pracy z Twojej strony, po semestrze nauki będziesz potrafił komunikować się po hiszpańsku (nie tylko na te najprostsze tematy!). Po poznaniu podstaw, ćwiczymy dialogi w sytuacjach, które mogą Was spotkań podczas podróży po krajach hiszpańskojęzycznych: idziemy do sklepu, zamawiamy dania w restauracji, rezerwujemy pokój w hotelu i idziemy do lekarza. A to wszystko bez wychodzenia z domu!

Grupa A2 “Odmieniam czasowniki w czasie teraźniejszym”

U nas w szkole do grupy na poziomie A2 zapisujemy tych, którzy rzeczywiście potrafią tworzyć zdania w czasie teraźniejszym. Grupa ta jest przeznaczona dla osób, które potrafią odmieniać czasowniki przez osoby, wiedzą, jak wygląda składnia w języku hiszpańskim, znają różnice między ser, estar i haber i używają rodzajników w zdaniu. Poziom zaczyna się od wprowadzenia czasów przeszłych, a kończy na wielkiej powtórce najtrudniejszych zagadnień z poziomu podstawowego.

Grupa “Czas na słynne subjuntivo i inne przyjemności” (B1)

W pierwszym semestrze “B1” nie serwujemy dużo nowej gramatyki, za to tę, którą poznało się już w teorii można ładnie uporządkować. Jeśli natomiast posługujesz się językiem hiszpańskim na tyle swobodnie, by móc skupić się na nowej gramatyce, to drugi semestr poziomu „B1” poświęcony jest na poznanie, a później ćwiczenie w praktyce presente de subjuntivo, a kiedy już będziesz miał je w małym palcu- na kolejne subjuntiva i nie tylko! Naszą mocną stroną jest ćwiczenie poznanych zagadnień w praktyce.

Grupa “Szlifujemy hiszpański na wysokim poziomie” (B2)

Po poznaniu wszystkich najważniejszych czasów trybu indicativo i subjuntivo nadchodzi czas na ćwiczenie zagadnień na eksperckim poziomie. Poznajemy mowę zależną, stronę bierną, zdania warunkowe i doskonalimy Wasz wysoki poziom hiszpańskiego. Jak zawsze, wszystko na podstawie dialogu z Wami na życiowe tematy, które na tym poziomie nie sprawiają Wam już żadnych kłopotów. 

Poziom C1

Zapraszamy na zajęcia indywidualne, bo jeżeli dobrnąłeś już do takiego poziomu, warto się pochylić nad tym, czego jeszcze Ci brakuje do mówienia jak Hiszpan!