Kursy wakacyjne

Hiszpański ogólny

W okresie od lipca do końca września prowadzimy kursy hiszpańskiego ogólnego w maksymalnie 4-osobowych grupach.

W ciągu tych trzech miesięcy na bieżąco będziesz mógł decydować o długości Twojego kursu, gdyż po każdym miesiącu będziemy prowadzić zapisy i będziesz mógł zadecydować, czy w kolejnym miesiącu chcesz kontynuować naukę, czy robisz sobie przerwę. W ten sposób dostosujesz lekcje hiszpańskiego do swoich wakacyjnych planów! 

Możesz też zadecydować o tym jak intensywny będzie Twój kurs: zajęcia 3 razy w tygodniu, 2 razy w tygodniu lub 1 raz w tygodniu.

Przy zapisaniu się na kolejny miesiąc wakacyjnej nauki w El Sueño dostaniesz od nas rabat 🙂

Konwersacje

 

Dla wszystkich chcących wykorzystać czas wakacyjny na ćwiczenie płynności w mówieniu, przygotowaliśmy kurs opierający się na konwersacjach.

Tak jak w kursie ogólnym, tak na zajęciach z konwersacji będziesz mógł decydować o długości kursu: jeden miesiąc, dwa lub trzy.

Zajęcia odbywać się będą w grupach 4-osobowych w trybie 1×90 minut tygodniowo.

Grupy będą podzielone na dwa poziomy: A1-A2 oraz B1-B2. 

Gramatyka hiszpańska

 

Jeśli chcesz zrobić sobie powtórkę gramatyki z danego poziomu lub odświeżyć najważniejsze zagadanienia przed kolejnym semestrem, to ten kurs jest dla Ciebie. W każdym miesiącu wakacyjnym będziemy powtarzać te tematy z gramatyki, które stanowią dla Was największe wyzawanie.

Kurs będzie trwać miesiąc (do wyboru lipiec, sierpień lub wrzesień) i zajęcia odbywać się będą w trybie 1×90 minut tygodniowo.

Grupy 4-osobowe na czterech poziomach: A1, A2, B1 i B2.

Hiszpański w podróży

Planujesz wakacje w Hiszpanii, ale jedyne co potrafisz powiedzieć po hiszpańsku to „hola”? Ten kurs pozwoli Ci powiedzieć więcej niż jedno słowo 🙂 Nauczymy Cię podstawowych zwrotów, przygotujemy na wyjście do restauracji, poćwiczymy z Tobą pytanie o drogę i meldowanie się w hotelu. A to tylko początek…

Kurs „hiszpańskiego last minute” w grupie 4-osobwej odbywać się będzie w wybranej przez Ciebie długości: miesiąc, dwa lub trzy i w dowolnym trybie: 1×90, 2×90 lub 3×90 minut tygodniowo. 

Zajęcia skierowane są dla osób, które nie znają hiszpańskiego lub są na poziomie A1.